Půdní nástavby a vestavby

Zajišťujeme:

  • zhotovení mezaninových bytů
  • zhotovení a rekonstrukce výtahů (firma Kortex s. r. o. spolupracuje s renomovanými firmami zabývající se výtahy
  • dodáváme také projekty pro zhotovení a rekonstrukce výtahů
  • víceleté zkušenosti

Půdní vestavby

Půdní vestavby se staly poslední dobou velmi oblíbeným způsobem, jak rozšířit obytnou plochu domu. Půdní vestavba představuje zajímavé a originální řešení využití půdní plochy, ovšem spolu s kvalitně odvedenou prací.

Půdní vestavby od Product SOLD s.r.o.

KORSUNS s.r.o. má bohaté zkušenosti s půdní vestavbou. Provedeme půdní vestavbu kvalitně a odborně. Poradíme a zrealizujeme půdní vestavbu tak, aby byla účelná a architektonicky zhodnotila nemovitost. Půdní vestavba od Product SOLD s.r.o. představuje kvalitu a důslednost do posledního detailu.

Realizace půdní vestavby

Realizaci půdních vestaveb provádíme precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí za užití sádrokartonu od renomovaných firem, kterými jsou pravidelně vyškolováni naši pracovníci. Zároveň s realizací půdní vestavby provádíme zateplení půdních prostor, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

Zkušenosti:

Image 0 -

Provádíme rekonstrukce na památkově chráněch budovách katastrálního města Prahy Žižkov a Vinohrady.


<< zpět

novinky
09 05
2013
Spuštěny nové stránky
Spustitli jsme pro Vás nové a přehledné stránky naší společnosti, jejichž součástí je také katalog s ukázkami našich referencí, doufáme, že se Vám budou líbit.
archív