Obklady, dlažby, chodníky, ploty a oplocení

Montáže obkladů a dlažeb

Pro montáže obkladů, dlažeb používáme kvalitní materiály stavební keramiky (obkladačky, dlaždičky, mozaiky, ...) předních českých i zahraničních výrobců, které nakupujeme prostřednictvím sítě velkoobchodů.
Montáže provádíme včetně dodávky stavební chemie a případných ukončovacích, dilatačních, rohových a jiných lišt.

Jsme nositeli certifikace pro aplikace produktů stavební chemie v oboru izolací, lepení keramických a kamenných obkladů a dlažeb firem MAPEI a WEBER.

Zámková dlažba

Zámková dlažba je moderní možnost, jak rychle, trvanlivě a levně vyřešit povrch příjezdových komunikací, parkovišť, teras, chodníků, dvorků a dalších venkovních prostorů obytných domů, veřejných prostranství i podnikatelských provozoven. Provedeme kompletní, rychlou a kvalitní pokládku zámkové dlažby na klíč pomocí týmu našich zkušených pracovníků.

Moderní a výkonná technika

Jsme vybaveni moderní a výkonnou technikou i odpovídajícími zkušenostmi. Ovládáme a dodržujeme správný technologický postup pokládky zámkové, vegetační i vymývané dlažby.

Individuální přístup ke každému klientovi, rychlost provedení, prvotřídní kvalita a přijatelná cena realizace zámkové dlažby je pro nás samozřejmostí.

Ploty a oplocení

Na vaše přání zajistíme vyvěšení pletiva, hloubení děr, usazování sloupků, montáže plotových rámů a panelů, usazování podhrabových desek i demontáž starého oplocení. Jsme také připravení zhotovit pro vás kompletní montáž oplocení na klíč. Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky, kontaktujte nás pomocí formuláře, nebo se domluvte s kontaktní osobou.

Druhy plotů

  • pletivo
  • zděné ploty

<< zpět

novinky
09 05
2013
Spuštěny nové stránky
Spustitli jsme pro Vás nové a přehledné stránky naší společnosti, jejichž součástí je také katalog s ukázkami našich referencí, doufáme, že se Vám budou líbit.
archív