Montáž vody, odpady a kanalizace

Vodoinstalace

Naší doménou v oboru vodoinstalací jsou vodoinstalační systémy v průmyslové oblasti v RD i panelové výstavbě (rozvody vody, kanalizační systémy). Dále také provádíme realizace koupelen, instalace sanitární keramiky, van, sprchových koutů apod. To vše, včetně řádných zkoušek kompletních systémů a atestací.

Rekonstrukce rozvodů vody a kanalizace, montáž nových rozvodů vody a kanalizace.

Výstavba, modernizace, opravy, rekonstrukce, montáže zdravotechnických instalací (ZTI) z materiálů měď, plast provádíme dle nových platných vyhlášek (např. bezdotykové sanitární zařízení).

Vytápění

V dnešní době jsou možnosti vytápění objektů téměř neomezeny. I přes neustále se zvyšující množství výrobků, rostoucí vybavenost a kvalitu tepelných zařízení, používání nových materiálů a technologií, se nám daří plnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků.

Montáže ÚT Rodinných domů, bytových fondů, občanských a průmyslových staveb z materiálu měd, plast.

Montáže tepelných čerpadel, solárních zařízení, kondenzačních kotlů, podlahové vytápění atp.

Veškeré opravy a montáže rozvodů ÚT pro rodinné domy. Provádíme poradenskou službu ohledně technologií materiálů pro zvolené vytápění. Vypracujeme cenovou kalkulaci zdarma.

<< zpět

novinky
09 05
2013
Spuštěny nové stránky
Spustitli jsme pro Vás nové a přehledné stránky naší společnosti, jejichž součástí je také katalog s ukázkami našich referencí, doufáme, že se Vám budou líbit.
archív