Montáž sádrokartonů

Provádím montáže sádrokartonu, sádrokartonových příček. Jde o rychlé, kvalitní a levné řešení rekonstrukcí bytových i nebytových prostor. Zabývám se montáží sádrokartonových podhledů nebo oblouků, které mají jak estetický tak i praktický význam pro izolaci zvuku a tepla. Pod sádrokartonové podhledy je možné umístit elektrické rozvody nebo vzduchotechniku. Dále provádím půdní vestavby, rekonstrukce půdy s využitím sádrokartonu. Sádrokarton je díky svým parametrům ideální materiál pro provádění půdních rekonstrukcí. Je lehký skladný a lehce opracovatelný. Sádrokarton se využívá i při snížení a zateplení stropu. Pod sádrokartonovou desku se umístí izolační materiál a parozábrany, bez nich by mohla do prostoru pod desku pronikat vlhkost z okolí.

Akustické podhledy pro sály nebo kanceláře slouží k zajištění kvalitní akustiky a slyšitelnosti v místnosti. Montuji protipožární konstrukce s dvojitým opláštěním sádrokartonem, ty brání rozšiřování požáru do dalších obytných prostor. Mimo práce se sádrokartonem také lepím polystyrénové dekorační lišty, stropní kazety nebo polystyrénové dekorační rozety.

<< zpět

novinky
09 05
2013
Spuštěny nové stránky
Spustitli jsme pro Vás nové a přehledné stránky naší společnosti, jejichž součástí je také katalog s ukázkami našich referencí, doufáme, že se Vám budou líbit.
archív